SW1    SW2   J80   X79   ORC1   ORC2   1/4 tonners

SW ratings > 100

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
4,0 (1) 1 1 1 1
2 NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
10,0 3 (5) 3 2 2
3 NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
11,0 (6) 3 2 3 3
4 NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
19,0 4 (8) 7 4 4
5 NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
23,0 (9) 7 6 5 5
6 NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
28,0 (11) 10 4 7 7
7 NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
30,0 2 2 9 (dns) dns
8 NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
33,0 7 4 5 (dnf) dns
9 NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
33,0 8 9 (11) 8 8
10 NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
38,0 5 6 10 (dns) dns
11 NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
46,0 (dns) dns dns 6 6
12 NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
50,0 12 13 8 (dns) dns
13 NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
52,0 10 12 13 (ret) dns
14 V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
53,0 13 11 12 (dns) dns
15 NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
68,0 (dns) dns dns ret dns
15 NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
68,0 (dns) dns dns dns dns

SW2 Race 1

Starttijd: 2015-09-12  10:00:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
1 1,0 10:43:27,0 43:27,0 41:58,8 =GT * 100 / 103,5
NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
2 2,0 10:43:34,0 43:34,0 42:05,6 =GT * 100 / 103,5
NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
3 3,0 10:43:36,0 43:36,0 42:19,8 =GT * 100 / 103,0
NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
4 4,0 10:48:39,0 48:39,0 44:13,6 =GT * 100 / 110,0
NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
5 5,0 10:46:44,0 46:44,0 45:09,2 =GT * 100 / 103,5
NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
6 6,0 10:45:15,0 45:15,0 45:56,3 =GT * 100 / 98,5
NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
7 7,0 10:47:55,0 47:55,0 45:59,1 =GT * 100 / 104,2
NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
8 8,0 10:49:22,0 49:22,0 47:14,4 =GT * 100 / 104,5
NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
9 9,0 10:48:15,0 48:15,0 47:29,4 =GT * 100 / 101,6
NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
10 10,0 10:51:03,0 51:03,0 47:42,6 =GT * 100 / 107,0
NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
11 11,0 10:49:44,0 49:44,0 48:08,7 =GT * 100 / 103,3
NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
12 12,0 10:56:43,0 56:43,0 48:31,0 =GT * 100 / 116,9
V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
13 13,0 10:56:43,0 56:43,0 50:24,9 =GT * 100 / 112,5
NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
dns 17,0
NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
dns 17,0
NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
dns 17,0

 


SW2 Race 2

Starttijd: 2015-09-12  11:20:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
1 1,0 12:40:48,0 1:20:48,0 1:18:04,1 =GT * 100 / 103,5
NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
2 2,0 12:43:39,0 1:23:39,0 1:20:49,3 =GT * 100 / 103,5
NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
3 3,0 12:39:53,0 1:19:53,0 1:21:06,0 =GT * 100 / 98,5
NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
4 4,0 12:45:01,0 1:25:01,0 1:21:35,4 =GT * 100 / 104,2
NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
5 5,0 12:45:17,0 1:25:17,0 1:22:48,0 =GT * 100 / 103,0
NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
6 6,0 12:46:20,0 1:26:20,0 1:23:24,8 =GT * 100 / 103,5
NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
7 7,0 12:45:26,0 1:25:26,0 1:24:05,3 =GT * 100 / 101,6
NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
8 8,0 12:54:00,0 1:34:00,0 1:25:27,3 =GT * 100 / 110,0
NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
9 9,0 12:53:03,0 1:33:03,0 1:29:02,6 =GT * 100 / 104,5
NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
10 10,0 12:52:30,0 1:32:30,0 1:29:32,7 =GT * 100 / 103,3
V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
11 11,0 13:01:49,0 1:41:49,0 1:30:30,2 =GT * 100 / 112,5
NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
12 12,0 12:56:53,0 1:36:53,0 1:30:32,7 =GT * 100 / 107,0
NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
13 13,0 13:09:41,0 1:49:41,0 1:33:49,6 =GT * 100 / 116,9
NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
dns 17,0
NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
dns 17,0
NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
dns 17,0

 


SW2 Race 3

Starttijd: 2015-09-12  13:25:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
1 1,0 14:54:57,0 1:29:57,0 1:26:54,5 =GT * 100 / 103,5
NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
2 2,0 14:52:39,0 1:27:39,0 1:28:59,1 =GT * 100 / 98,5
NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
3 3,0 14:57:47,0 1:32:47,0 1:30:04,9 =GT * 100 / 103,0
NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
4 4,0 14:59:09,0 1:34:09,0 1:31:08,5 =GT * 100 / 103,3
NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
5 5,0 15:01:20,0 1:36:20,0 1:32:27,0 =GT * 100 / 104,2
NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
6 6,0 15:00:22,0 1:35:22,0 1:33:51,9 =GT * 100 / 101,6
NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
7 7,0 15:08:19,0 1:43:19,0 1:33:55,5 =GT * 100 / 110,0
NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
8 8,0 15:14:58,0 1:49:58,0 1:34:04,1 =GT * 100 / 116,9
NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
9 9,0 15:02:54,0 1:37:54,0 1:34:35,4 =GT * 100 / 103,5
NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
10 10,0 15:04:29,0 1:39:29,0 1:36:07,2 =GT * 100 / 103,5
NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
11 11,0 15:08:18,0 1:43:18,0 1:38:51,1 =GT * 100 / 104,5
V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
12 12,0 15:18:44,0 1:53:44,0 1:41:05,8 =GT * 100 / 112,5
NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
13 13,0 15:19:13,0 1:54:13,0 1:46:44,7 =GT * 100 / 107,0
NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
dns 17,0
NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
dns 17,0
NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
dns 17,0

 


SW2 Race 4

Starttijd: 2015-09-13  10:10:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
1 1,0 15:23:50,0 5:13:50,0 5:03:13,2 =GT * 100 / 103,5
NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
2 2,0 15:28:31,0 5:18:31,0 5:09:14,4 =GT * 100 / 103,0
NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
3 3,0 15:15:34,0 5:05:34,0 5:10:13,2 =GT * 100 / 98,5
NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
4 4,0 15:52:55,0 5:42:55,0 5:11:44,5 =GT * 100 / 110,0
NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
5 5,0 15:29:15,0 5:19:15,0 5:14:13,4 =GT * 100 / 101,6
NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
6 6,0 15:29:48,0 5:19:48,0 5:15:04,4 =GT * 100 / 101,5
NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
7 7,0 15:46:52,0 5:36:52,0 5:26:06,3 =GT * 100 / 103,3
NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
8 8,0 15:53:50,0 5:43:50,0 5:29:01,6 =GT * 100 / 104,5
NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
dnf 17,0
NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
dns 17,0
V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
dns 17,0
NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 17,0
NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
dns 17,0
NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
dns 17,0
NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
ret 17,0
NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
ret 17,0

 


SW2 Race 5

Starttijd: 2015-09-14  10:00:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 7 J. Pont, Tirion 21 OD
Time Out
1 1,0 15:23:50,0 5:23:50,0 5:12:52,9 =GT * 100 / 103,5
NED 11 R. van den Akker, Kelt 800*1.4
Kyan
2 2,0 15:28:31,0 5:28:31,0 5:18:56,9 =GT * 100 / 103,0
NED 1683 H. Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
3 3,0 15:15:34,0 5:15:34,0 5:20:22,3 =GT * 100 / 98,5
NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
4 4,0 15:52:55,0 5:52:55,0 5:20:50,0 =GT * 100 / 110,0
NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
5 5,0 15:29:15,0 5:29:15,0 5:24:03,9 =GT * 100 / 101,6
NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
6 6,0 15:29:48,0 5:29:48,0 5:24:55,6 =GT * 100 / 101,5
NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
7 7,0 15:46:52,0 5:46:52,0 5:35:47,1 =GT * 100 / 103,3
NED 9 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
8 8,0 15:53:50,0 5:53:50,0 5:38:35,8 =GT * 100 / 104,5
NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
dns 17,0
NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
dns 17,0
NED 4 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
dns 17,0
V 1677 B. Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
dns 17,0
NED 509 R. Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 17,0
NED 12 J. Rvestijn, Hunter 28,2
Flyer
dns 17,0
NED 1 A. van Vollenhove, Tirion 21 OD
Funrunner
dns 17,0
NED 1151 W. van Beelden, Tempest int
Tempest
dns 17,0