DEELNEMERS

Bij ‘nummer’ staat het opgegeven zeilnummer of startnummer in geval van SW.
Onder ‘klasse’ staat de opgegeven voorkeur.
De definitieve klassenindeling kan hier van afwijken.

Deelnemers aantal 2020 : 77

Nummer Klasse BootNaam Type Schipper (SW) Rating Dag
NED 1234 1/4 ton Ocean blue Oceaan 25 Braaksma 2
NED 2810 1/4 ton Coolkid Starbuck Sepers 2
NED 3247 1/4 ton Second Wave Robber 3e Snel 2
NED 4333 1/4 ton Comodo Westerley GK24 Kemps 2
NED 8864 1/4 ton Chiquitina 1/4 ton Elvstrøm Vink 2
NED 9126 1/4 ton belize Robber 3 scholtz 2
NED 1 J-70 Flevomare 01 J70 Schade 2
NED 775 J-70 Kind of magic J70 Wanders Zat
NED 1256 J-80 Jive J-80 de Rooij 2
NED 319 J-80 Cpt.Jack J-80 Hienkens 2
NED 706 J-80 JOYRIDE J80 Nullmeier 2
Ned 8931 J-80 Team Entanglement J80 Hillebrand 2
NED 938 J-80 The Joker (voorheen Gamechanger) J80 Pessel Zon
NED1074 J-80 Red Herringkje J-80 van Berne 2
NED856 J-80 Njord J80 Adema 2
1987 ORC Svea IF Mostert 2
32 ORC Face2Face FF65 Bos 2
GBR 362 ORC Extra Djinn X-362s Dorsman 2
GBR 3733 ORC Résumé Limbo 9.9 mod. Buitelaar 2
GRE1 ORC Mango IMX-38 Kapteijn 2
NED 117 ORC Mission IF Possible Marieholm IF Zwart 2
NED 2407 ORC eeve IF Versluis 2
NED 2642 ORC Yansã Marieholm IF Zandbergen 2
NED 361 ORC Swordfish International 806 van der Zwaard 2
NED 3773 ORC Flying Fish FF 110 Nieuwkoop 2
NED 3970 ORC The Fox X-412 Lendering 2
NED 4926 ORC FireFly FF65 Winnubst 2
NED 4994 ORC Numero Uno Grand Soleil 34.1 Schutte 2
NED 5000 ORC Swell FF95 Mol 2
NED 5222 ORC Femme Fatale FF65 Snoeck 2
NED 5777 ORC Onyx X412 Walraven 2
NED 65 ORC Fast Forward FF65 Odé 2
NED 6624 ORC Tri-eau Elan 333 van Raam 2
NED 7 ORC Time out Trio 21 Pont 2
NED 7251 ORC WHITE HAWK First 31.7 Hiemstra 2
NED 7300 ORC Sirena First 40.7 SD T hart 2
NED 7488 ORC Bruorskip First 31.7 Strebe Zon
NED 7983 ORC XoGood X 43 Goede Zat
NED 8150 ORC Sea’s out Salona 37 Andela 2
NED 8606 ORC Sister Ray IF Verdel 2
NED 8730 ORC Mare Dufour 425 GL Klaassen 2
Ned 8748 ORC JoJo X79 Kalis 2
NED 8833 ORC Desirix X-79 Mekking 2
NED 8940 ORC Jeanne Jeanneau poker 27 Koopmans 2
NED 90 ORC SiX-Pack X-35 Kruger 2
NED 9081 ORC SeaFlower X 4.3 Bloem 2
NED 9102 ORC Narwal J/112E Neisingh 2
NED 9199 ORC Fun-J J-99 Jansen 2
NED-5328 ORC BLACK PEARL Extra Paulette 1/4 tonner Steensma 2
NED1360 ORC Jabbadabbadoo J22 van Rijn 2
NED4146 ORC Kapriool First 32 Groenendijk 2
NED7300 ORC Sirena First 40.7 SD Hart 2
0 Overige Innuendo Zeilyacht Bruijns Gallindo 2
NED 3311 Overige Holland Ocean Racing 1 Laser SB20 Landman 2
NED 3314 Overige Holland Ocean Racing 2 Laser SB20 Landman 2
NED 5594 Overige Climax X-79 Nuesink 2
SW Panta Rhei Waarschip 1/4 tonner de Jong 2
0 SW Grote Optimist (voorheen Poker) Dehler 41 (2011) Voogt 1012 2
0 SW Inja Dufour 2800 Toornstra 552 2
0 SW Wittepaard Oranjebloesem Timmerman 650 2
1768 SW Geromini Marie-Holm IFe Dankelman 2
geen SW Puur San Friendship 22 Heinis Zat
H221 SW Njord Hustler 36 Van Ee 2
NED 0 SW Saar Victoire 22 Schapendonk 563 2
NED 2289 SW Hebbus Waarschip 1/4 Ton Hans 1 2
NED 25 SW Scheurijzer J24 Veltheer 2
NED 27 SW BONITO Shipman 28 Korlaar 2
NED 3218 SW Team Heiner BLAUW SB20 Lourens 2
NED 3233 SW Jonas Grinde 8.20 van Aken 2
NED 3295 SW Team Heiner ROOD SB20 Bol 2
NED 628 SW Wammes Spirit 28 Schoots 628 2
NED 6574 SW Team Windrose Bavaria 820 Piels 81 2
NED 732 SW HatseFlatse Moody 33 Bakker 2
NED 8441 SW FENIKS Brise 34 van Koten Zon
NED 8941 SW Jip Dehler 28 van Hemert 2
NED 9410 SW Gotcha2 JOD 35 Verhaar 2
NED8559 SW Mantissa Eygthene24 Kat 2

Bekijk hier de deelnemers van 2019.

Bekijk hier de deelnemers van 2018.

Bekijk hier de deelnemers van 2017.

Bekijk hier de deelnemers van 2016.

Bekijk hier de deelnemers van 2015.

Bekijk hier de deelnemers van 2014.