DEELNEMERS

Bij ‘nummer’ staat het opgegeven zeilnummer of startnummer in geval van SW.
Onder ‘klasse’ staat de opgegeven voorkeur.
De definitieve klassenindeling kan hier van afwijken.

Deelnemers aantal 2019 : 46

Nummer Klasse BootNaam Type Schipper (SW) Rating Dag
4333 1/4 ton Comodo (Grote Janboel) Westerly GK24 Kemps 2
NED 3247 1/4 ton Second Wave Robber 3e Snel 2
NED8559 1/4 ton Mantissa Eygthene 24 kwartton Kat 2
GBR 1305 J-80 JZN J80 Boomsma 2
NED 1256 J-80 Jive J/80 de Rooij 2
Ned 1540 J-80 Juul J80 Holsboer 2
NED 708 J-80 Joyride J/80 en Torsten 2
NED 811 J-80 Simply J J80 Korver 2
NED 938 J-80 Gamechanger J80 Pessel 2
NED 979 J-80 JSB J80 Beekman 2
NED319 J-80 Cpt. Jack J80 Hienkens 2
NED8931 J-80 sJees J80 Ribberink Zon
0 ORC Wit Saffier Se26 Bosma Zon
1 ORC Flevomare 01 J70 Schade Zat
3340 ORC Lyra Albin Vega Hentzepeter 2
8037 ORC Moshulu X-34 Lettenmeijer 2
NED 1360 ORC Jabbadabbadoo J22 Verjaal 2
NED 2407 ORC eeve (Marieholm) IF (one design) Versluis 2
NED 3537 ORC Black Magic Woman Waarschip 1010 visser 2
Ned 3970 ORC The Fox X-412 Lendering Zon
NED 6624 ORC Tri-eau Elan 333 van Raam 2
Ned 7604 ORC FunX X36sport Jansen 2
NED 8150 ORC Sea’s out Salona 37 Andela 2
NED 8441 ORC FENIKS brise de mer 34 van Koten 2
Ned 8529 ORC Fairwind First 27 Bianchi 2
NED 8940 ORC Jeanne Jeanneau Poker 27 Koopmans 2
NED 90 ORC SiX-Pack X-35 Kruger 2
NED7300 ORC Sirena First 40.7 SD ’t Hart 2
NED8519 ORC Marlene sunfast 37 van der Kwast 2
NED8836 ORC element waarschip740 ocean Visser 2
Nl 8938 ORC Viva la Vida Saffier 26 ft daysailer Spee 2
0 SW ARTEMIS Bavaria 36 Middelkoop 214 Zat
0 SW Wammes Spirit 28 Schoots 628 2
0 SW inja Dufour 2800 Toornstra 552 2
0 SW Moos Lemster Zeekruiser Schapendonk 509 2
0 SW Sangha trintella 3A Wichers Zat
137 SW Facet S spant Wijnbergh 2
27 SW BONITO Shipman 28 Korlaar 2
3233 SW Jonas Grinde van Aken 2
650 SW Wittepaard Oranjebloesem Timmermn 2
geen SW mu 8 lemsteraak barnstijn 2
NED 6574 SW Team Windrose Bavaria 820 Piels 81 2
NED 8941 SW Jip Dehler 28 van Hemert 2
NED 8945 SW Orion Bonita 767 de Kruijk Zon
NED2289 SW Hebbus Waarschip 1/4 Colenbrander 2
NED4985 SW AVALON Jeanneau Rush van den Broek 0.8700 Zat

Bekijk hier de deelnemers van 2019.

Bekijk hier de deelnemers van 2018.

Bekijk hier de deelnemers van 2017.

Bekijk hier de deelnemers van 2016.

Bekijk hier de deelnemers van 2015.

Bekijk hier de deelnemers van 2014.