DEELNEMERS

Bij ‘nummer’ staat het opgegeven zeilnummer of startnummer in geval van SW.
Onder ‘klasse’ staat de opgegeven voorkeur.
De definitieve klassenindeling kan hier van afwijken.

Deelnemers aantal 2018 : 56

Nummer Klasse BootNaam Type Schipper (SW) Rating Dag
2420 1/4 ton Larissa Zeeton Kroon 2
76 1/4 ton Raissa Baron 76 Kemps 2
Ned 2609 1/4 ton Racykaltrant Westerly Gk24 De boer Zat
NED 3247 1/4 ton Second Wave Robber 3e Snel 2
Ned 8529 1/4 ton Fair Wind First 27 Bianchi 2
NED 8559 1/4 ton Mantissa Eygthene 24 Kat 2
ned 8864 1/4 ton Chiquitina 1/4 ton Vink 2
NED-5328 1/4 ton Black Pearl Extra Paulette Steensma 2
NED2684 1/4 ton Impuls Dehler Sprinta sport baas 2
1256 J-80 Jivr J/80 de Rooij 2
NED 1134 J-80 Jolokia J80 Hardeman 2
Ned 1540 J-80 Juul J80 Holsboer 2
Ned 708 J-80 Joyride J/80 Wever 2
NED 856 J-80 Njord J80 Adema 2
NED7916 J-80 JAWS J80 Van Halewijn 2
NED 8970 Marieholm Driftkikker Drifter 25 Hoekstra Zat
1 ORC Flevomare 01 J/70 Schade Zat
7251 ORC WHITE HAWK First 31.7 Hiemstra Zat
8150 ORC Sea’s out Salona 37 Andela 2
8519 ORC Marlene Sun Fast 37 van der kwast 2
8748 ORC JoJo X-79 de Jong 2
NED 3537 ORC Black Magic Woman Waarschip 1010 Visser 2
Ned 3970 ORC The Fox X-412 Lendering 2
NED 7300 ORC Sirena First 40.7 sd T hart 2
NED 8037 ORC Moshulu X-34 Lettenmeijer 2
NED 8441 ORC FENIKS brise de mer 34 Koten Zon
NED 8615 ORC Bulletproof Dehler 31 Schrier/Hof 2
NED 8658 ORC Kyan Kelt 800 van den Akker 2
NED 8708 ORC Fram Friendship 28 Cornelissen 2
NED 8730 ORC Mare Dufour 425 GL Klaassen 2
NED 8938 ORC Viva la Vida Saffier 26 ft daysailer Spee 2
NED 8940 ORC Jeanne Jeanneau Poker 27 Koopmans 2
NED 9034 ORC Sushine Salona 35 Giethoorn 2
0 SW Wammes Spirit 28 Schoots 628 2
0 SW Moos Lemster Zeekruiser Schapendonk 509 2
0 SW inja Dufour 2800 Toornstra 552 2
0 SW Wittepaard Oranjebloesem Timmerman 650 2
0 SW N’ipper Albin Accent Leerling 2
0 SW Puur San Friendship 22 Heinis Zon
0 SW Sangha trintella 3a Wichers Zon
137 SW Facet s-spant Wijnbergh 2
2407 SW eeve Marieholm IF Versluis 2
3233 SW Jonas Grinde Aken 3233 Zat
3340 SW Lyra Albin Vega Hentzepeter 2
361 SW Randi Grinde Stecher 2
4926 SW FireFly FF65 Winnubst 2
GER 361 SW Swordfish International 806 van der Zwaard 2
NED 1942 SW Mafalda Pion Tan 2
NED 2012 SW Pura vida Pion Brouwer 405 2
Ned 8941 SW Jip Dehler 28S van Hemert 2
NED2289 SW Hebbus Waarschip 1/4 Colenbrander 2
Ned3264 SW Esbee SB20 Jacobs Zon
NED4982 SW Avalon Jeanneau rush vd Broek ? Zat
NED51 SW Viking Soling Backer Dirks 2
NED6574 SW Team Windrose Bavaria 820 Piels 81 2
nvt SW ARTEMIS Bavaria 36 Middelkoop 214 2

Bekijk hier de deelnemers van 2019.

Bekijk hier de deelnemers van 2018.

Bekijk hier de deelnemers van 2017.

Bekijk hier de deelnemers van 2016.

Bekijk hier de deelnemers van 2015.

Bekijk hier de deelnemers van 2014.