DEELNEMERS

Hieronder komen de deelnemers voor 2018. Bij ‘nummer’ staat het opgegeven zeilnummer of startnummer in geval van SW. Onder ‘klasse’ staat de opgegeven voorkeur. De definitieve klassenindeling kan hier van afwijken.

Deelnemers aantal 2018 : 56

Klasse BootNaam Type Schipper (SW) Rating Dag
1/4 ton Black Pearl Extra Paulette Steensma 2
1/4 ton Fair Wind First 27 Bianchi 2
1/4 ton Raissa Baron 76 Kemps 2
1/4 ton Mantissa Eygthene 24 Kat 2
1/4 ton Second Wave Robber 3e Snel 2
1/4 ton Chiquitina 1/4 ton Vink 2
1/4 ton Impuls Dehler Sprinta sport baas 2
1/4 ton Racykaltrant Westerly Gk24 De boer Zat
1/4 ton Larissa Zeeton Kroon 2
J-80 Joyride J/80 Wever 2
J-80 Juul J80 Holsboer 2
J-80 JAWS J80 Van Halewijn 2
J-80 Jivr J/80 de Rooij 2
J-80 Jolokia J80 Hardeman 2
J-80 Njord J80 Adema 2
Marieholm Driftkikker Drifter 25 Hoekstra Zat
ORC Marlene Sun Fast 37 van der kwast 2
ORC Black Magic Woman Waarschip 1010 Visser 2
ORC Sirena First 40.7 sd T hart 2
ORC Moshulu X-34 Lettenmeijer 2
ORC The Fox X-412 Lendering 2
ORC WHITE HAWK First 31.7 Hiemstra Zat
ORC Viva la Vida Saffier 26 ft daysailer Spee 2
ORC Fram Friendship 28 Cornelissen 2
ORC Jeanne Jeanneau Poker 27 Koopmans 2
ORC JoJo X-79 de Jong 2
ORC Sea’s out Salona 37 Andela 2
ORC FENIKS brise de mer 34 Koten Zon
ORC Bulletproof Dehler 31 Schrier/Hof 2
ORC Kyan Kelt 800 van den Akker 2
ORC Sushine Salona 35 Giethoorn 2
ORC Mare Dufour 425 GL Klaassen 2
ORC Flevomare 01 J/70 Schade Zat
SW Wammes Spirit 28 Schoots 628 2
SW eeve Marieholm IF Versluis 2
SW Jip Dehler 28S van Hemert 2
SW Moos Lemster Zeekruiser Schapendonk 509 2
SW inja Dufour 2800 Toornstra 552 2
SW Wittepaard Oranjebloesem Timmerman 650 2
SW Team Windrose Bavaria 820 Piels 81 2
SW N’ipper Albin Accent Leerling 2
SW Mafalda Pion Tan 2
SW Hebbus Waarschip 1/4 Colenbrander 2
SW Viking Soling Backer Dirks 2
SW Swordfish International 806 van der Zwaard 2
SW Esbee SB20 Jacobs Zon
SW Pura vida Pion Brouwer 405 2
SW Jonas Grinde Aken 3233 Zat
SW ARTEMIS Bavaria 36 Middelkoop 214 2
SW Facet s-spant Wijnbergh 2
SW Lyra Albin Vega Hentzepeter 2
SW Puur San Friendship 22 Heinis Zon
SW FireFly FF65 Winnubst 2
SW Randi Grinde Stecher 2
SW Avalon Jeanneau rush vd Broek ? Zat
SW Sangha trintella 3a Wichers Zon

Bekijk hier de deelnemers van 2017.

Bekijk hier de deelnemers van 2016.

Bekijk hier de deelnemers van 2015.

Bekijk hier de deelnemers van 2014.