2017 – SW 2

FF 65J 80Q Ton ORCQ Ton SW ORC-1ORC-2SW-1SW-2

Uitslag SW-2 SW facto

Uitslag SW-2 SW factor       zondag telt 2x race 4+5

  Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
8,0 2 (8) 4 1 1
2 552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
11,0 1 1 3 (6) 6
3 650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
13,0 3 (4) 2 4 4
4 1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
16,0 10 2 (dns) 2 2
5 5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
20,0 5 9 (10) 3 3
6 137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
22,0 6 6 (dns) 5 5
7 NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
28,0 8 3 1 (dns) dns
8 309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
29,0 9 (11) 6 7 7
9 27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
30,0 4 5 5 (dns) dns
10 1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
34,0 7 (12) 9 9 9
11 NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
37,0 (11) 7 8 11 11
12 386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
37,0 (12) 10 7 10 10
13 4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
48,0 (dns) dns dns 8 8
14 32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
64,0 (dns) dns dns dns dns
14 509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
64,0 (dns) dns dns dns dns



SW-2 Race 4                    
Starttijd: 2017-09-10  10:30:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
1 1,0 15:01:21,0 4:31:21,0 4:14:47,3 =GT * 100 / 106,5
1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
2 2,0 15:11:41,0 4:41:41,0 4:16:04,6 =GT * 100 / 110,0
5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
3 3,0 14:54:46,0 4:24:46,0 4:16:33,4 =GT * 100 / 103,2
650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
4 4,0 15:27:15,0 4:57:15,0 4:19:36,4 =GT * 100 / 114,5
137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
5 5,0 15:08:37,0 4:38:37,0 4:26:37,1 =GT * 100 / 104,5
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
6 6,0 15:10:59,0 4:40:59,0 4:27:05,7 =GT * 100 / 105,2
309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
7 7,0 15:11:21,0 4:41:21,0 4:27:26,6 =GT * 100 / 105,2
4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
8 8,0 15:38:31,0 5:08:31,0 4:29:26,8 =GT * 100 / 114,5
1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
9 9,0 15:33:25,0 5:03:25,0 4:38:21,8 =GT * 100 / 109,0
386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
10 10,0 15:44:24,0 5:14:24,0 4:40:42,9 =GT * 100 / 112,0
NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
11 11,0 15:31:00,0 5:01:00,0 4:51:23,1 =GT * 100 / 103,3
NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
dns 16,0
32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
dns 16,0
27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
dns 16,0
509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 16,0


                                                       Uitslag SW-2 SW factor     tussenstand zaterdag

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
5,0 1 1 3
2 650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
9,0 3 4 2
3 NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
12,0 8 3 1
4 NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
14,0 2 8 4
5 27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
14,0 4 5 5
6 5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
24,0 5 9 10
7 309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
26,0 9 11 6
8 NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
26,0 11 7 8
9 1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
28,0 10 2 dns
10 137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
28,0 6 6 dns
11 1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
28,0 7 12 9
12 386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
29,0 12 10 7
13 4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
48,0 dns dns dns
13 32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
48,0 dns dns dns
13 509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
48,0 dns dns dns

 

 


ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 – 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


SW-2 Race 1            
Starttijd: 2017-09-09  10:50:00,0        SW factor 

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
1 1,0 11:58:10,0 1:08:10,0 1:04:47,8 =GT * 100 / 105,2
NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
2 2,0 12:14:21,0 1:24:21,0 1:19:12,1 =GT * 100 / 106,5
650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
3 3,0 12:24:35,0 1:34:35,0 1:22:36,3 =GT * 100 / 114,5
27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
4 4,0 12:20:35,0 1:30:35,0 1:25:51,7 =GT * 100 / 105,5
5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
5 5,0 12:19:39,0 1:29:39,0 1:26:52,2 =GT * 100 / 103,2
137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
6 6,0 12:21:14,0 1:31:14,0 1:27:18,3 =GT * 100 / 104,5
1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
7 7,0 12:26:03,0 1:36:03,0 1:28:07,2 =GT * 100 / 109,0
NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
8 8,0 12:25:24,0 1:35:24,0 1:28:20,0 =GT * 100 / 108,0
309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
9 9,0 12:24:43,0 1:34:43,0 1:30:02,1 =GT * 100 / 105,2
1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
10 10,0 12:29:05,0 1:39:05,0 1:30:04,6 =GT * 100 / 110,0
NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
11 11,0 12:24:48,0 1:34:48,0 1:31:46,3 =GT * 100 / 103,3
386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
12 12,0 12:33:44,0 1:43:44,0 1:32:37,1 =GT * 100 / 112,0
4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
dns 16,0
32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
dns 16,0
509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 16,0

 

 



SW-2 Race 2    
Starttijd: 2017-09-09  12:50:00,0        SW factor

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
1 1,0 13:35:06,0 45:06,0 42:52,2 =GT * 100 / 105,2
1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
2 2,0 13:38:33,0 48:33,0 44:08,2 =GT * 100 / 110,0
NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
3 3,0 13:38:16,0 48:16,0 44:41,5 =GT * 100 / 108,0
650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
4 4,0 13:42:35,0 52:35,0 45:55,5 =GT * 100 / 114,5
27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
5 5,0 13:39:08,0 49:08,0 46:34,3 =GT * 100 / 105,5
137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
6 6,0 13:38:41,0 48:41,0 46:35,2 =GT * 100 / 104,5
NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
7 7,0 13:38:27,0 48:27,0 46:54,1 =GT * 100 / 103,3
NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
8 8,0 13:40:23,0 50:23,0 47:18,5 =GT * 100 / 106,5
5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
9 9,0 13:39:02,0 49:02,0 47:30,8 =GT * 100 / 103,2
386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
10 10,0 13:43:58,0 53:58,0 48:11,1 =GT * 100 / 112,0
309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
11 11,0 13:41:42,0 51:42,0 49:08,7 =GT * 100 / 105,2
1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
12 12,0 13:46:01,0 56:01,0 51:23,5 =GT * 100 / 109,0
4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
dns 16,0
32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
dns 16,0
509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 16,0


SW-2 Race 3     
Starttijd: 2017-09-09  15:25:00,0        SW factor

Finish Gezeilde Gecorr.
Zeilno Naam Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
1 1,0 16:06:28,0 41:28,0 38:23,7 =GT * 100 / 108,0
650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
2 2,0 16:10:52,0 45:52,0 40:03,5 =GT * 100 / 114,5
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
3 3,0 16:07:15,0 42:15,0 40:09,7 =GT * 100 / 105,2
NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
4 4,0 16:08:13,0 43:13,0 40:34,7 =GT * 100 / 106,5
27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
5 5,0 16:08:32,0 43:32,0 41:15,8 =GT * 100 / 105,5
309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
6 6,0 16:09:55,0 44:55,0 42:41,8 =GT * 100 / 105,2
386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
7 7,0 16:13:03,0 48:03,0 42:54,1 =GT * 100 / 112,0
NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
8 8,0 16:09:25,0 44:25,0 42:59,9 =GT * 100 / 103,3
1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
9 9,0 16:12:32,0 47:32,0 43:36,5 =GT * 100 / 109,0
5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
10 10,0 16:10:16,0 45:16,0 43:51,8 =GT * 100 / 103,2
137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
dns 16,0
4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
dns 16,0
32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
dns 16,0
1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
dns 16,0
509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
dns 16,0

 

15  Deelnemers  SW factor > 103

Zeilno Naam SW-factor Spi
5 Janneke van Hemert, Dehler 28
Jip
103,20 Nee
NED 6574 Bertje Piels, Bavaria 820
Team Windrose
103,30 Ja
309 Ivo Koopmans, Jeanneau Poker 27
Jeanne
105,20 Ja
552 Paul Toornstra, Dufour 2800
Inja
105,20 Ja
27 Boris Korlaar, Shipman 28
Bonito
105,50 Nee
NED 3340 Hans Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
106,50 Ja
NED 8729 Rene Kemps, Compromis 888
Comodo
108,00 Nee
1383 Michiel Veldkamp, IF
IFO 1383
110,00 Ja
137 Dames Wijnbergh, S-spant
Facet
111,00 Nee
1677 Bart Veldhuis, Albin Vega
Mooi Weer
109,00 Nee
386 Chris Zwierink, Marieholm
Pollux
112,00 Nee
32 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
112,50 Nee
4 Dingeman Boogert, Frances 26
Clara
114,50 Nee
650 Bart Timmerman, Oranjebloesem
Wittepaard
114,50 Nee
509 Jeroen Schapendonk, Lemster Zeekruiser
Moos
116,00 Nee