UITSLAG 2014 – SW1

J 80X 791/4 TonnersORC-1ORC2SW1SW-2

Uitslag SW1 SW factor
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 25 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
4,0 (1) 1 1 1 1
2 5294 Sander Kreukniet, Elan 331
Roxane
11,0 2 (4) 3 3 3
3 251 Hans Spee, Saffier 26 daysailer
Viva la Vida
12,0 4 (5) 4 2 2
4 16 Richard Menting, Halberg Rassy 34
Medea
22,0 (dsq) 3 5 7 7
5 1 Jan Borgdorff, First 30
Masquenada
24,0 6 (10) 6 6 6
6 1683 Henk Koelewijn, Beneteau First 285
Batootje
25,0 3 2 2 (ret) ret
7 422 R. Raadsheer, Schltz22
Selfish
37,0 5 6 8 (dsq) dsq
8 7516 Kees Berendsen, Shamrock 30
Morning Cloud
37,0 9 (11) 10 9 9
9 8289 E van Dijken, Bavaria 38 cr
Moki
39,0 10 9 (11) 10 10
10 4 Dieter Prehn, Kalik 30
Andoerma
40,0 8 7 7 (dns) dns
11 8441 Frank van Koten, Brise de Mer 34
Feniks
44,0 (dns) dns dns 4 4
12 218 Rien Beekes, Dehler 28
Geusje
46,0 (dns) dns dns 5 5
13 13 W. de Graaf, Maxfun 25
ProcesResultaat
46,0 11 8 9 (dns) dns
14 3 Willem Jan Rikkers, Bavaria 38
Maggie Belle
52,0 (dns) dns dns 8 8
15 805 Mc. De Graaf, Jeaneau Attalia
Di-Nokio
61,0 7 (dns) dns dns dns
16 211 Eric Zuidmeer, Saffier 26
Bellini
72,0 (dns) dns dns dns dns
16 2012 Michael Brouwer, Pion
Pura Vida
72,0 (dns) dns dns dns dns

 

 



Uitslag SW2 SW factor

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 8377 Jillert Pont, Tirion 21
Time Out
8,0 2 2 (6) 2 2
2 NED 5457 Edwin Stut, Waarschip 870
Brizo
10,0 (3) 3 1 3 3
3 NED 290 Derk-Jan van den Berg, Kelt 850 midzw.
Atlantis
11,0 (6) 5 4 1 1
4 NED 3340 H. Hentzepeter, Albin Vega
Lyra
22,0 7 (9) 7 4 4
5 NED 111 Adriaan van Vollenhoven, Tirion 21
Funrunner
26,0 1 1 2 (dns) dns
6 NED 7 Ronald van Doorn, Kolibrie 800
Sunmoon
30,0 (11) 8 8 7 7
7 H 2276 Menno Ledel, Loper 27
Windmaker
31,0 10 11 (13) 5 5
8 NED 2506 L. Cornelissen, Albin Vega
Deel II
31,0 (14) 10 9 6 6
9 NED 5 Victor Besnard, Waarschip 870
Rode Draad
34,0 5 4 3 (dns) dns
10 NED 9 Jan Hesselink, Spaekhugger
Knoet
37,0 4 6 5 (dns) dns
11 NED 19 D.A. Boogert, Francis 26
Clara
40,0 (13) 13 11 8 8
12 NED 216 Floris Cornelissen, Friendship 28
Fram
42,0 (12) 12 10 10 10
13 NED 6574 B. Piels, Bavaria 820
Team Windrose
48,0 15 (16) 15 9 9
14 NED 17 Peter Zwinkels, Safier sc 8m cabin
Mei
49,0 8 7 12 (dns) dns
15 NED 240 Rene Kemps, Compromis 888
Comoco
52,0 (16) 14 14 12 12
16 DEN 451 Erick Hoogerhout, H boat
H20
53,0 (17) 15 16 11 11
17 NED 3233 J. van Aken, Grinde
Jonas
75,0 9 (ret) dns dns dns
18 NED 24 Teun van Halewijn, Tirion 21
Ocean Blue
88,0 (dns) dns dns dns dns
18 NED 5118 Hans Knapper, C&N 30 half tonner
Rosamar
88,0 (dns) dns dns dns dns
18 NED 261 Karin van der Meer, Waarschip 570
No Pressure
88,0 (dns) dns dns ret ret
18 NED 18 Jan Derks, Rival 32
Carbonara
88,0 (dns) dns dns dns dns

 

 



Uitslag X-79 Tijd

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 6943 S. van Wayenburg, X-79
Blue Box
4,0 (1) 1 1 1 1
2 DEN 269 Jochem de Jong, X-79
Jojo
9,0 (3) 2 3 2 2
3 NED 5594 Jeroen Nuesink, X-79
Climax
10,0 2 (3) 2 3 3
4 GRB 3271 Christian Militzer, X-79
Pas de deuX
16,0 (4) 4 4 4 4
5 NED 15 Midas Kuiper, X-79
Xion
22,0 (dns) 5 dns 5 5
6 NED 14 C. Militzer, X-79
nnb
28,0 (dns) dns dns dns dns

 

 


ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.082
Copyright 1986 – 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl