DEELNEMERS

Hieronder komen de deelnemers voor 2017. Bij ‘nummer’ staat het opgegeven zeilnummer of startnummer in geval van SW. Onder ‘klasse’ staat de opgegeven voorkeur. De definitieve klassenindeling kan hier van afwijken.

TypeNaamNummerSchipper KlasseDag(en)
International 806SwørdfishGER 361S. van der ZwaardSW2
Extra Paulette 1/4 tonnerBlack Pearl5328H. Steensma1/4 ton2
Friendship 28FramNED 8708F. CornelissenORC2
Camper & Nicholson 30RosamarNED 5118H. KnapperSWZondag
WayfarerDoeidoeiW10953E. BeketN.t.b.2
Bavaria 820Team WindroseNED 6574B. PielsSW2
First 27Fair WindNED 8529X. Bianchi1/4 ton2
First 40SirenaNED 7300S. 't HartORC2
OranjebloesemWitte PaardB. TimmermanSW2
IFIFO 13831383M. VeldkampSW2
Dehler 28sJipJ. van HemertSW2
J/80JoyrideNED 708R. WeverJ/802
Eygthene24MantissaNED 8559K. Kat1/4 ton2
Waarschip 1/4 tonHunterNED 8585J. Gerssen1/4 ton2
Waarschip 1/4 tonSpoomNED 2696L. Loman1/4 ton2
J/80JiveNED 1256B. de RooijJ/802
Waarschip 1/4 tonHebbusNED 2289H. Colenbrander1/4 ton2
Saffier 26Viva la VidaH. SpeeSW2
Albin VegaLyraNED 3340H. HentzepeterSW2
Jeanneau Poker 27JeanneI. KoopmansSW 2
Spirit 28WammesR. SchootsSW2
Robber 3eSecond WaveNED 3247B. Snel1/4 ton2
Dufour 2800injaP. ToornstraSW2
Rival 32CARBONARAR32J. DerksSWZondag
Elvstrom 1/4 tonChiquitinaNED 8864A. Vink1/4 ton2
Dehler SprintaFurieNED 7756B. Hoefsloot1/4 ton2
J/80JawsNED 7916T. van HalewijnJ/802
FF65Off-DutyNED 18E. KleinFF65 2
FF65SjeekieNED 29K. MeeuwissenFF652
Jeanneau RushAvalonNED 4985S. van der BroekSWZaterdag
X-34MoshuluNED 8037R. LettenmeijerORC2
J/80SjeesNED8931S. RibberinkJ/802
Westerly GK 24RacykaltrantNED 2609J. de Boer1/4 ton2
Compromis 888ComodoNED 8729R. KempsSWZaterdag
J/70J Force One1T. SlumpORCZaterdag
PionZahi-409NED 8382R. GodthelpSW2
StarbuckCool KidNED 2810R. Sepers1/4 ton2
Van de Stadt 25Klaver 4M. van der Putten1/4 ton2
X-35SiX-PackNED 7930M. KrugerORC2
Frances 26Clara4 D. BoogertSWZondag
J/80JolokiaNED1134S. van DenderenJ/802
Bavaria 36ArtemisB 36A. MiddelkoopSW2
Moody 33HatseflatseNED 7332M. BakkerSWZondag
Waarschip 850Rode DraadV. BesnardSWZondag
S-spantFacet137A. WijnbergSW2
FF65LEFFNED 5578M. PesselFF652
Standfast 36Nanna IINED 8775T. BlokhuisORC2
First 31.7White HawkNED 7251S. HiemstraORC2
Drifter 25DriftkikkerJ.F. Hoekstra1/4 tonZaterdag
Sun Fast 37Team Adobe.comNED 8519M. van der KwastORC2
J/24ScheurijzerNED 25J. HoogeveenORC2
Sun Fast 36QuintoNED 7854J. van RijnORC2
FF65Fast ForwardNED 65M. OdeFF652
Banner 41RagazziNED 6249C. BoucherORC2
Varianta 37Team SailselectNED 101J. KoninkxORC2
Limbo 9.9RésuméGBR 3733H. BuitelaarORC2
PionJelishaNED 1944T. de GraafSWZaterdag
MarieholmPollux386C. ZwierinkNtb2
Dehler 28Geusje218R. BeekesSWZondag
Brise de Mer 34FenikxNED 8441F. van KotenORCZondag
PionPura VidaNED 2012M. BrouwerSW2
J/80JuulNED 1540B. HolsboerJ/802
Albin VegaMooi weer1677B. VeldhuisSW2
Waarschip 725Rorke's drift1533B. Kuhne1/4 tonZaterdag
ZeetonLarissaNED 2420J. Kroon1/4 ton2
Shipman 28Bonito27B. KorlaarSWZaterdag
Waarschip 730GrutskA. HoekstraSWZaterdag
FF65Fianchetto5033E. BrandFF652
Lemster ZeekruiserMoosJ. SchapendonkSW2
Dufour 425 GLMareNED 8730R. KlaassenORC 2
FF95FlechaNED 4892S. SchootstraORCZondag
Waarschip 10.10Black Magic WomanNED 3537H. VisserORC2
Standfast Loper 27L'eau PairS. van den Berg1/4 tonZondag

Bekijk hier de deelnemers van 2016.

Bekijk hier de deelnemers van 2015.

Bekijk hier de deelnemers van 2014.